A A A Powiększ tekst
Mapa strony

Aktualności

09.11.2021

Zasady Zimowego Utrzymania Dróg - sezon 2023/24

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wysokomazowieckiego należy do działalności Zarządu Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem. Prace związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, prowadzone są w oparciu o plan zimowego utrzymania. Odbywać się ono będzie w oparciu o przyjęte i zaakceptowane standardy wydane przez Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego.

więcej
11.07.2019

Strona internetowa Zarządu Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem

Przedstawiamy serwis internetowy Zarządu Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem. Witryna jest funkcjonalna, przejrzysta i responsywna - co oznacza, że prawidłowo wyświetla się zarówno na komputerach i laptopach, jak również na innych urządzeniach mobilnych tj. smartfony czy tablety. Strona spełnia także najnowsze wymogi WCAG 2.0 dostosowujące je do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasza strona będzie źródłem aktualnych informacji o prowadzonych przez nas inwestycjach oraz przetargach.  W zakładce "wnioski do pobrania" umieściliśmy najważniejsze formularze dla mieszkańców.
Mamy nadzieję, że nowa strona spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych i stanie się ważnym narzędziem w uzyskaniu wszelkich, niezbędnych informacji na temat naszej działalności.


Artykuły według daty:

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl